شماره حساب 0109903763003 بانک صادرات شعبه مطهری بنام آقایان :دکترمحمدرضا طالب نژاد - دکتر مجید فروردین

صفحه اصلی > شماره حساب 0109903763003 بانک صادرات شعبه مطهری بنام آقایان :دکترمحمدرضا طالب نژاد - دکتر مجید فروردین

شروع ثبت نام نوبت اول از طریق سایت: 1 دی ماه 96 

آخرین فرصت ثبت نام نوبت اول : 30 بهمن 96

آغاز ثبت نام عادی: 1اسفند 96 

پایان ثبت نام عادی:30 فروردین 97

 

 ثبت نام زودتر موعد 

 هم زمان با آغاز برنامه اجرایی بیست و ششمین سمینار سالیانه چشم پزشکی، امکان ثبت نام زودترموعد از تاریخ 1 دی ماه 96 در سمینار مهیا شده است. مزیت این نوع ثبت نام آن است که شما می توانید با هزینه کمتری در کنگره ثبت نام نمایید.

ثبت نام پیش ازشروع سمینار ازتاریخ1 دیماه  فقط به صورت online و از طریق سایت retina.sums.ac.ir امکـان پذیر می باشد. 

نکته 1: هزینه ثبت نام 

تاریخ 1دی لغایت 30 بهمن - مبلغ ثبت نام 200 هزارتومان 
تاریخ 1اسفند ماه لغایت 30 فروردین 97  - مبلغ ثبت نام 220 هزارتومان 

نکته 3: قطعی شدن ثبت نام

برای قطعی شدن ثبت نام لازم است حق ثبت نام ، برابر نرخ های اعلام شده  هزینه ها، به حساب بانکی واریز شده و اطلاعات فیش واریز شده، در قسمت ثبت فیش ها وارد گردد.

قطعی شدن ثبت نام بر اساس اطلاعات فیش های واریزی و لیست بانکی صورت می گیرد. مغایرت بین اطلاعات فیش ها و لیست بانکی، قطعی شدن ثبت نام را به تأخیر می اندازد. لذا خواهشمند است همکاران محترم اطلاعات مربوط به فیش های واریزی در فرم را با دقت تکمیل نمایند و اصل فیش های بانکی را در زمان برگزاری سمیناربه همراه داشته باشند. نکته 5: لزوم ثبت نام تمامی شرکت کنندگان کنگره در سامانه یکپارچه آموزش مداوم پزشکی کشور

با توجه به بخشنامه وزارتی و ضرورت عضویت در سامانه  یکپارچه آموزش مداوم (اعم از مدون، سمینار، کنفرانس، کارگاه و ....) توسط مشمولین  قانون آموزش مداوم، همکاران محترم می توانند با مراجعه به سایت www.ircme.ir نسبت به انجام این امر اقدام نمایند.

 

 

توجه: پس از زمان فوق ثبت نام  امکان پذیر نبوده و فقط در محل برگزاری کنگره، روز 19دی ماه 1397  از ساعت 8:00 الی 13:00 ممکن خواهد بود.